KUŞKONMAZ NEDİR ?

KUŞKONMAZ NEDİR ?,

0 Yorum

KUŞKONMAZ NEDİR ?


KUŞKONMAZ NEDİR ?

Kuşkonmaz plastik tel bariyer.

Polikarbon taban üzerine ilave montaj edilmiş paslanmaz çelik tel çubuklar dan oluşan  özel tasarım, güneş ve diğer hava koşullarının yıpratıcı etkisine çok dayanıklı fiziksel bir bariyerdir.Kuşların tünemesini engelleme amaçlı işleve sahiptir.

Kuşları uzak tutmaya yarayan en kullanışlı ürünlerdir.Pencere eşiklerinde,tabela üzerlerinde,pervazlarda çatı oluklarında ve benzeri dar alanlarda kullanılır.Kuşları uzak tutmada son derece etkilidir.Plastik Polikarbon Taban çelik tel dikenli ürünümüz ultraviole korumaya alınmış dayanıklı bir üründür.Okullar,fabrikalar,atölyeler,yüksek binalar,siteler,hastaneler,oteller gibi yerlerde için idealdir.

Kuşların konmasını ve yuvalanmasını engelleyen sistemlerin araştırmalar ve bilgi birikimlerimiz sonucunda %100 etkili sistemlerden biri de  kuşkonmaz dikenleridir.

Kuşkonmaz,kuş konmaz....Kuş kaçırma,kuş koruma sistemleri.

 


Kuşkonmaz kuş kaçırıcı tel bariyer sistemleri.

İnsanlara yakın yaşayan Kuşların tünemesi ve konmasının engellenmesi prensibi ile tasarlanmış kuşkonmaz ürünümüz,bilimsel çalışma ve tecrübelerimizin birikimi ile hazırlanmış ve %100 etkili bir üründür.Kuşkonmaz dikeni ürünümüz Polikarbon taban üzerine paslanmaz çelik tellerden mamüldür.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

Kuşkonmaz tel Bariyer sistemimiz Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. koruma takviyeli formüle sahiptir.Her çeşit anormal hava koşullarına da dayanıklıdır.Polikarbon taban ve paslanmaz çelik tel dikenleri ile donmaya ve sıcaklık etkileri karşısında özelliğinden bir şey kaybetmez. 

DAYANIKLIDIR.

Esnek Polikarbon tabanı ve Paslanmaz çelik telleri her çeşit darbeler ve iklim şartları karşısında,eğrilmez,kırılmaz özelliklerdedir.Benzeri Plastik ürünler ise ince uçları kırıldığı için etkisizleşmekte ve estetik olma özellini yitirmektedir.

MONTAJI KOLAYDIR

Tabanında bulunan vidalama yuvaları ile vidalamaya,kıvrm ve olukları ile plastik kelepçe ve benzeri bağlama elemanları ile bağlanarak monteye,Slikon için perçin görevi görebilecek taban yapısı ile dış cephede kullanılabilecek özel silikonlar ile yapıştırılarak montaja müsaittir.

ÇEVRE DOSTUDUR.

Kuşların yaralanma ve ölüm tehlikesi yoktur.Görevi sadece onları istediğiniz yerden uzak tutmaktır.Paslanmaz çevre ve sizin için Toksit özellikler barıdırmaz.

ESTETİKTİR

Özel ve zarif tasarımı ile ekstra bir görüntü ve rahatsızlık yaratmaz,tersine Her çeşit Mimari dokuya uygun ve Dekoratif görünüm katar.

ESNEKTİR

Kırılmaz. Bükülerek şekil alır.Boru,sütun gibi İç ve dış bükey yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir. Darbe mukavemeti yüksektir.

EKONOMİKTİR

Muadili yada benzeri ürünlerle mukayesede hem kaliteli hemde Kanaatkar satış politikamızla Kuşkonmaz tel bariyerlerimiz Ekonomiktir.


   


NERELERDE VE NASIL ETKİLİDİR ?


Güvercin, martı, karga ve benzeri kuşlar ile daha büyük kuşların konmasının istenmediği tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Pencere kenarları, yağmur olukları, bacalar, çatılar ve benzeri yüzeyler en fazla tercih edilen yerlerdir. Korkulukla, maketle, kokuyla, sesle (sonic ve ultrasonic), manyetizmayla, kuşları kaçırdığı söylenen sistemler ilk kullanımlarda etkili gibi görünsede, kısa sürede kuşların bunlara çok kolay alışması nedeniyle etkilerini tamamen kaybetmektedirler. Kuşların zekaları küçümsenmemelidir. Bu nedenle uzun süreli ve kalıcı çözüm için kuşkovar polikarbonat taban paslanmaz çelik Kuşkonmaz diken uygulamaları tercih sebebidir.

 


0 Yorum

  • Yorum yok

Yorum bırak

  • Yorum yapabilmek için önce giriş yapamanız gerekiyor.

Blog

https://www.google.com.tr/maps/place/ALTINAY+Plastik+Ku%C5%9Fkovucu+Ku%C5%9Fkonmaz+Kuskovar+Kus+Kovucu+Diken+Tel/@39.9739187,32.7536087,17z/data=!4m19!1m13!4m12!1m4!2m2!1d32.7558434!2d39.9739816!4e1!1m6!1m2!1s0x14d34999749a2afd:0xb415ae16aca559cd!2splastik+kuskonmaz+tel!2m2!1d32.755914!2d39.973909!3m4!1s0x14d34999749a2afd:0xb415ae16aca559cd!8m2!3d39.973909!4d32.755914